Skip to content Skip to footer

למה אצלנו?

התמחות במקצועות המשפט

Toplaw הוא מרכז הלימוד היחיד והבלעדי שמתמחה ועוסק בכתיבה ומחקר במקצועות המשפט בלבד.
צוות הכותבים שלנו מורכב מבעלי תארים מתקדמים במשפטים אשר "חיים ונושמים" מחקר משפטי-אקדמי. 

למה המומחיות המשפטית כל-כך חשובה?

מאחר שלמחקר האקדמי בתחום המשפט יש מתודולוגיות (שיטות) מחקר ייחודיות משלו.
כך שעבודת הסמינריון שלכם, או כל עבדות מחקר אחרת בתחום – 
צריכה להתבסס על מתודולוגיית מחקר משפטית תקפה ומקובלת. 

איזו שיטת מחקר מקובלת במחקר המשפטי?

בעוד שהמחקר במרבית תחומי הדעת האקדמיים כולל 2 מתודולוגיות מחקר אמפירי מרכזיות (מחקר כמותני ומחקר איכותני) – שיטת המחקר הרווחת ביותר בתארים במשפטים מכונה "מחקר נורמטיבי" והיא מהווה מחקר עיוני (להבדיל ממחקר אמפירי) המבוסס על ידע וספרות מקצועית.

במסגרת מחקר נורמטיבי אנו מנסים להציע לאור הידע הקיים בספרות ובפסיקה, דין רצוי על פני הדין המצוי (דין מצוי יוצג בסמינריון בפרק "המסגרת הנורמטיבית"). ראוי לציין, שלצד מחקר עיוני, קיימים היום גם מחקרים אמפיריים בתחום המשפט אך הם המיעוט ובמרבית המקרים אינם מתאימים לסמינריון במסגרת תואר במשפטים. למידע נוסף על מחקר משפטי.

קבלת סיוע בכתיבת כל עבודה במשפטים, ובמיוחד בכתיבת עבודת סמינריון במשפטים, מגורם שאינו מתמחה ובקיא במחקר העיוני הנורמטיבי הנהוג בתארים במשפטים עשויה להוביל לתוצאה של מחקר שגוי וסגנון כתיבה שאינם תואמים את צרכי הסטודנט ודרישות המרצה.   

בקיצור – אנחנו מתמחים בדיוק במה שאתם צריכים!

אחריות, אמינות ומקצועיות

המאפיינים החשובים ביותר בשירות של סיוע אקדמי ואנו מקפידים עליהם בחרדת קודש. 

המטרה שלנו היא להעניק לכם את התוצאה הרצויה במינימום מאמץ מצדכם, וזאת, תוך שמירה והקפדה על עמידה בכללים האקדמיים! 

אחרי הכל, עבודה, טובה ואיכותית ככל שתהיה, אם היא מעוררת חשדות שווא ואינה אמינה בקרב הגורמים האקדמיים – יוצרת בעבור הסטודנט יותר נזק מתועלת…

חרדת הקודש הזו נובעת, בין היתר, מהעובדה שהגורמים האקדמיים מעבירים כל עבודה ועבודת מחקר המוגשת אליהם בתוכנה לבדיקת מקוריות הכוללת בדיקה מול מופעים בעמודי אינטרנט, וכן, מול כלל עבודות הסמינריון שהוגשו בכלל המוסדות האקדמיים הרלוונטיים. 
חשוב להבין – כל סמינריון שמוגש, לכל מוסד לימוד, מוזן לתוך מאגר עבודות משותף של כלל המוסדות האקדמיים.

גם פה המומחיות במקצועות המשפט רלוונטית?

כמובן. מכאן החשיבות המכרעת בנותן שירות מקצועי, אחראי ומנוסה שמכיר לעומק את כל הניואנסים הכרוכים בליווי סטודנטים באתגר של צליחת התואר במשפטים. 

אנו מקפידים על כל נדבך ונדבך. גם על כאלו שבוודאי לא העלתם בדעתכם. החל מהנחיית הסטודנט לפתוח קובץ וורד חדש על המחשב האישי (יש בדיקה טכנית של שם יוצר הקובץ ותאריך יצירה) וכלה בפעולות נוספות רבות המבטיחות עמידה בכללי האתיקה האקדמיים.

מקוריות, דיסקרטיות, בלעדיות

במסגרת השירות של מרכז Toplaw, אחד.ת מהכותבים המיומנים שלנו, העוסקים בכתיבה אקדמית ומשפטית, י.תבצע עבורך באופן ייעודי כתיבה מקורית וייחודית.

החשיבות של כתיבה מקורית במאת האחוזים (100%)
היא אקוטית לאור תוכנות בדיקת המקוריות של המוסדות השונים. מומלץ להיזהר ולהימנע מנותני שירות לא אמינים שחושפים את הסטודנט לסיכונים במישור האתיקה האקדמית. 

במרכז Toplaw תקבלו כתיבה מקורית, יצירתית ומעניינת מ-א' ועד ת'! 

בנוסף, כדאי לתת את הדעת גם לנושא של בלעדיות
הרי גם לאחר שקיבלתם את התוכן הכתוב, אי אפשר להימנע מכך שהמסמך נשאר ברשות נותן השירות. הקפידו לקבל התחייבות מנותן השירות, כמו שמרכז Toplaw נותן ומבהיר בכל פרויקט שירות – שהוא לא יעשה שימוש נוסף בתוכן שקיבלתם. אתם הזמנתם ושילמתם עליו (ואף הגשתם אותו!) ולכן מן הראוי שיהיה שלכם בלבד! היזהרו מנותני שירות שעשויים "למחזר" טקסטים ולהשתמש בטקסט שקיבלתם בעבור לקוחות אחרים, או גרוע מכך – לספק לכם טקסט שסופק כבר ללקוח אחר חס וחלילה. 

עם מרכז Toplaw יש לך בלעדיות על הזכויות בתוכן שהזמנת. הוא שלך בלבד!

לבסוף, גם בנושא של דיסקרטיות מוחלטת אנחנו ממש לא מקלים ראש. פרטיך לא נמסרים לכותב או לגורם אחר. עם מרכז Toplaw דיסקרטיות מלאה מבוטחת!

צוות כותבים מוקפד ואיכותי

צוות הכותבים שלנו מורכב מבעלי תארים מתקדמים במשפטים ועורכי דין מנוסים בכתיבה אקדמית כולם כותבים מנוסים ומיומנים, העובדים איתנו לאורך זמן ובבלעדיות. דהיינו, הכותבים מתחייבים כלפינו בחוזה ההתקשרות שהם לא מעניקים שירותי כתיבת תוכן אקדמי לאף גורם אחר. 

זהו אמצעי חשוב, שלא קיים באף מרכז סיוע אחר, להבטחת האחריות שבשירות והשמירה המוחלטת על מקוריות ובלעדיות התוכן שלכם.ן.

בקרת איכות ועמידה בזמנים

הערכים של איכות, אמינות ועמידה בכל המובטח הם נר לרגלינו. בהתאם, עם סיום כתיבת העבודה ובטרם הגשתה אליך – כל עבודה עוברת תהליך בדיקה קפדני על ידי הכותב הבכיר שלנו (עו"ד ואיש אקדמיה) שמוודא את איכות, מקוריות ודיוק העבודה. הכל תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים שהגדרנו ביחד.

התאמה אישית לצרכיך

אנחנו מתאימים את השירות לצרכיך האישיים. לא יותר ולא פחות ממה שאת.ה צריך.ה.

לכן, נתחיל בשיחת ייעוץ טלפונית (ללא עלות) עם הכותב הבכיר שלנו, עו"ד ואיש אקדמיה, בה תקבל.י הכוונה וייעוץ לשירות המומלץ לצרכייך האישיים. ניתן למשל לקיים מפגשים עם דוקטור למשפטים שילוו אותך יד ביד, או שירות כתיבת תוכן אקדמי.

 אנו יודעים להתאים "חליפה" לכל סטודנט.ית  ברמות סיוע שונות וברמות מחיר משתנות.

לקבלת הצעת מחיר לסיוע בכתיבה אקדמית
אנחנו זמינים בכל עת

אני מסכים/ה לתנאי השימוש באתר
error: תוכן זה הינו מוגן
ליצירת קשר בוואטסאפ, לחצו כאן